برند ها

 • AEROKLAS: یکی از قویترین و معتبر ترین شرکت های تایلندی می باشد که در زمینه تولید کابین های عقب، لاینر (کفی) ، جعبه ابزار و کاور تاج انواع وانت های مختلف در سطح جهانی فعالیت میکند.04

 • MAXLINER: یکی دیگر از شرکت های تایلندی که در زمینه تولید کابین های عقب، لاینر (کفی) ، جعبه ابزار و کاور تاج انواع وانت های مختلف در سطح جهانی فعالیت میکند.

 • CARRYBOY: معروف ترین برند تولید لوازم جانبی برای خودروهای وانت از جمله تویوتا و نیسان در کشور تایلند می باشد که تمامی تجهیزات خودرو های وانت را تولید می نماید.

  HIC: معتبر ترین و قوی ترین شرکت در تایوان می باشد که تامین کننده انواع بادگیر های شیشه و بادگیر های لبه درب موتور(پشه پران) اتومبیل های مختلف است که بازار های اروپایی و آمریکایی را تسخیر کرده است.
  03


 • CAMELEER: این شرکت از بزرگترین کمپانی های Quality Licensing در ایالات متحده می باشد که در زمینه انواع لوازم لوکس و لوازم یدکی خودرو های مختلف حضوری فعال و گسترده در عرصه های  بین المللی دارد. انواع گارد ها و رکاب ها و لوازم جلوبندی و موتوری از محصولات این شرکت معتبر می باشد.
  02


 • LAMA: تنها برند معتبر و با کیفیت ایرانی در زمینه لوازم جانبی خودرو می باشد که تمامی مراحل طراحی، قالب ریزی و ساخت با همت متخصصان ایرانی در داخل ایران تولید و به مشتریان عرضه می شود. انواع رکاب های بغل و گار های جلو و عقب، سینی های زیر موتور و … از محصولات این شرکت می باشد که از لحاظ کیفیت با نمونه های مشابه خارجی برابری میکند.
  lama logo b